Kazeīna Marmora Krīta krāsa  (Kasein Marmormehlfarbe art.nr. 105-108)

Gatavota pēc senas pārbaudītas receptes – tas ir – no piena produktiem iegūts kazeīns, tam pievienota marmora krīta krāsa un, kā saistviela – soda. Var kā papildus saistvielu pievienot saflora eļļu ( art.370) ar aprēķinu 30 grami saflora eļļas uz 1 kg kazeīna marmora krāsas pulvera. Iekšdarbiem. Pulvera veidā. Krāsošanai gatavo sajaucot ar ūdeni. Sienu un griestu krāsošanai. Izmēģināt nelielā platībā.

kznn

Sastāvs : marmora milti, krīts, kazeīns, porcelānsmilts, soda, metilceluloze.

Pagatavošanas piemērs ( parasti uz 1 kg krāsas pulvera ņem 650 ml ūdens):

Piemēram :

1) 5 kg kazeīna marmora krāsas pulveri iemaisa 2.75 litri aukstā ūdenī. Stipri jāsamaisa, vislabāk ar krāsu jaucamo mikseri maisot 3-5 minūtes ( lai maisījumā nav graudu) .
Ja domāts uzklāt ar otu, tad šo pirmo ūdens daudzumu ņem mazliet vairāk (3.25l).
2)Šo sajaukto maisījumu atstāj 30 minūtes ievilkties.
3) Pēc ievilkšanās vēl pievieno 0.75 l ūdeni. Šajā otrajā ūdens apjomā (0.75 l ) iemaisa krāsu pigmentu. Dabīgo krāsas pigmenu vislabāk iejaukt ūdenī iepriekšējā vakarā, lai labāk izsķīst.
Ar šādi sagatavotu krāsu ( 5 kg + 2.75 l + 0.75 l ) var noklāt ap 35 m2 virsmu.

Pēc darba pārtraukumiem ieteicams atkārtoti samaisīt atlikušo krāsas daudzumu. Pagatavoto krāsu ieteicams izlietot tajā pašā dienā.
Krāsojamo virsmu ieteicams gruntēt ar kazeīna grunti ( art.145). Ja ir pelējuma vietas, tās jānomazgā ar sodas šķīdumu. Labi klājas gan ar rullīti gan ar otu uz apmetuma, tapetēm, kartona un riģipša plātnēm. Darba temperatūra vismaz 8 C.

Sargāt no bērniem.

Veiksmi darbā un paldies, ka izvēlējāties Kreidezeit produkciju !