Kaļķa krāsa ( Sumpfkalkfarbe art.nr. 888,2)

klk

Iekšdarbiem un āra darbiem. Labas klājošas īpašības. Ieteicams krāsot divreiz. Izmantojama arī telpās ar paaugstinātu mitrumu (pagrabos). „Elpojoša”- ļauj virsmai gan uzsūkt gan izvadīt mitrumu. Labi cietē ar apmetumu.

Pirms krāsošanas un darba pārtraukumiem samaisīt. Šķidrināt ar ūdeni 5-10 %. Izmēģināt nelielā platībā.
Tonējot, krāsu pigmentu iejaukt ūdenī atsevišķā traukā, un šo pigmenta šķidrumu pievienot baltai kaļķa krāsai. Tonēšanai izmantot Kreidezeit krāsu pigmentu tabulu.
Krāsojamai virsmai ir jābūt vienmērīgi uzsūcošai, tīrai no  putekļiem un taukiem. Birstošas virsmas jānotīra un tapešu līme jānomazgā. Plaisas un caurumi aizdarīti.
Gruntēt ar atšķaidītu kaļķa krāsu vai kazeīna grunti.
Pārklāt neapstrādājamās virsmas un grīdu. Ja uztašķās – uzreiz nomazgāt ar ūdeni.
Lai pielabotu jau nokrāsotu virsmu, tā iepriekš ir jāsamitrina ar ūdeni.
Krāsot ar ovālu krāsojamo otu (ieteicams art.P6080, Gr.13, 13×5.5, saru garums 65mm) krusteniski, „slapjš uz slapja” (neizceltas salaiduma vietas). Vienā gājienā noklāt vienu darba plakni (sienu).

klklk

Žūst 8 stundas 20 C temperatūrā 65% mitrumā.

Nav ieteicams : krāsot uz līmes krāsas; pārklāt nenožuvušas virmas; tieši saules stari; saulē uzkarsusi fasāde; caurvējš; gaisa temperatūra zem 8  C; krāsot ar rullīti.
Mitruma atgrūšanai ar kaļķu krāsu krāsotu virsmu, vēlākais 24 stundu laikā pēc darbu pabeigšanas (nav pilnībā izžuvusi), var pārklāt ar Kreidezeit Marseļas ziepēm (art.221) attiecībā 1:20, t.i. uz 10 litriem ūdens 200g Marseļas ziepes. Ziepes uzklāt virzienā no apakšas uz augšu. Rullītis nav ieteicams.

Vairāk par virsmu apstrādi ar kaļķa krāsām www.kreidezeit.de

Sargāt no iekļūšanas acīs, lietot aizsargbrilles un darba cimdus ( labāk gumijotus). Sargāt no bērniem.

Veiksmi darbā un paldies, ka izvēlējāties Kreidezeit produkciju !