Eļļa grīdai  (Fussbodenhartoil art.nr. 310-314)

fbn

Caurspīdīga, gatavota uz lineļļas bāzes, var tonēt ar Kreidezeit pigmentiem, šķīdinot tos balzamterpentīnā. Tonētu eļļu pirms lietošanas samaisīt. Domāta iekšdarbiem kokam ( grīda, durvis, galda virsmas, apšuvuma dēļi), var eļļot arī korķi un dabīgo akmeni. Mēbeļu iekšējās daļas nav ieteicams eļļot ar „Fussbodenhartoil”.
Virsmai jābūt tīrai, slīpētai ( grauds100-120), sausai, bez taukiem. Sveķu vietas iztīrīt ar spirtotu šķidrumu (art.461). Darba temperatūra visma 10 C. Izmēģināt nelielās platībās. Pirms lietošanas saskalot.
Atlikumu (spīdīgas vietas)  20 min pēc uzklāšanas noņemt ar lupatiņu. Stipri uzsūcošas vietas var pāreļļot ( „slapjš uz slapja”). Pirms otrreizējas eļļošanas virsmu var slīpēt.
Žūst 24 stundas pie 20 C.  Patēriņš 0.06-0.10 l uz m2. Uzglabāšanas laiks noslēgtā traukā istabas temperatūrā 2 gadus.

Kopšana. Grīdu mazgāt ar istabas t ūdeni, bez ķīmiskajiem mazgāšanas līdzekļiem ar kokvilnas lupatu.
Īpaši netīras grīdas mazgāšanai pievienot Marselle Seife (art.220). Ikdienas kopšanai ūdenim pievienot Carnaubawachs Emulsion ( art. Nr 420) vai ar 2.5 % sadas šķīdumu.

Sargāt no bērniem un nokļūšanu uz siltumizolācijas materiāliem!
Uzmanību ! Pēc eļļošanas darba otas, lupatas, filcus utml. ievietot metāliskā traukā un iznest ārpus telpām. Ir pašaizdegšanās iespēja !
fbdn

Vairāk par koka eļļošanu www.kreidezeit.de

 

Veiksmi darbā un paldies, ka izvēlējāties Kreidezeit produkciju !